Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srpen 2007, po dlouhém lanaření kytaristy, ještě delším zapojování aparátů a malou zkouškou se chystáme 1.9.07 odehrát první úlet akci jako host odvážné, přesto bláhové kapely Gamarock.

Složení - Růžička ( kytara, zpěv ), Rous ( baskytara ), Blažek ( sólová kytara ), Blaha ( klávesy ), Sochor ( bicí ).

 

Obrazek

Září - říjen - usilovné zkoušení nových věcí a další vystoupení s kladnými ohlasy nám vlévají novou krev do žil a chuť na další akce. V sobotu 20.10.07 se k nám přidává nová posila ve formě výborného klávesisty Radovana Křivánka, který popostrčil deTex na další příčku muziky.

Složení - Růžicka ( kytara, zpěv ), Rous ( baskytara ), Blažek ( sólová kytara ), Křivánek ( klávesy ), Sochor ( bicí ).

Obrazek

Obrazek

 

 

Listopad - prosinec - listopad je měsícem dalších změn a to na postu basáka. Do kapely přichází skvělý muzikant a srandista Petr Doležal. Pokračujeme ve zkoušení nových věcí a vystupování. Rok 2007 jsme zakončili společným vystoupením s kapelou VJETEF, která nahradila skupinu BAGR, jenž nemohl přijet z důvodu hospitalizace zpěváka.

Složení - Růžička ( kytara, zpěv ), Doležal ( baskytara ), Blažek ( sólová kytara ), Křivánek ( klávesy ), Sochor ( bicí ).

Obrazek

 

 

Únor 2008 - kapela ukončila svoji činnost

Červen 2008 - po půlroční přestávce se kapela deTex vrací v novém složení, s bývalím baskytaristem Martinem Rousem. Manažerem kapely se stává bývalí spoluzakladatel, zpěvák a kytarista v jedné osobě - Martin Růžička.

Složení - Rous ( baskytara, zpěv ), Vaverka ( kytara, zpěv ), Antl ( bicí, zpěv ) Köttová ( sólo zpěv )